alt8 травня в семінарійну спільноту завітали гості із Німеччини, які прибули в Івано-Франківську Архієпархію і Митрополію на запрошення економа Івано-Франківської Архієпархії прот. Михайла Клапківа. Шановані гості ґрунтовно співпрацюють із Архієпархією та допомагають, зокрема, Івано-Франківській Духовній Семінарії у відновленні та розбудові нових навчальних корпусів, що становить важливий крок у вихованні майбутніх душпастирів.

Дорогі гості є представниками  відділу зовнішніх зв’язків єпархії Роттенбург-Штутгарт, а саме: домкапітукар отець-доктор Штепс, пан директор Білефелд Іван, пані Сильвія Франк, пані Бригітта Вільбольд-Мулях.

Після короткого представлення гостів прот. Михайло Клапків окреслив конкретні плани, які стосуються подальшого розвитку оновлення приміщення семінарії та ствердив, що, починаючи з 1 вересня наступного академічного року, всі семінаристи навчатимуться у нових аудиторіях, та проживатимуть у нових кімнатах.

Доктор Штепс коротко поділився інформацією про стан служіння в єпархії Роттенбург-Штутгарт, життя семінаристів їхньої єпархії, та радо відповідав на запитання семінаристів.

Після конференції ректор семінарії прот. Олександр Левицький щиросердечно подякував гостям за приємний візит та їхній вклад у співтворення та розбудову нашої Церкви. Отець Олександр запевнив їх у нашій молитовній солідарності по-відношенню до жертводавців, що проявляється у щоденному згадуванні на Божественній Літургії.

Після заключного слова отця-ректора смінарійний хор «Благовіст» подарував гостям чудове українське многолітня.

Яцишин Андрій
Інформаційний відділ ІФДС

 

Вгору