altЗ благословення ректора семінарії прот. Олександра Левицького 17 лютого в семінарійному храмі відбулась урочиста академія  з нагоди відзначення 120 річниці від дня народження великого Вчителя Церкви – Патріарха Йосифа Сліпого.

У своєму короткому вступному слові отець-ректор згадав основні події із життя Патріарха мученицької Української Греко-Католицької Церкви.

Життя цього великого подвижника віри було насичене різноманітними подіями, які безпосередньо були пов’язані з життям Церкви. Перед викликами часу, особливо у часи тоталітарного режиму, Патріарх завжди вмів віднайти правдиві шляхи пробудження народу. Непохитний і відданий Син Української Церкви, за словами отця-ректора, ніколи не переставав думати про священиків та вірних. Через призму багатьох років життя Патріарха вчить сучасне покоління  самопожертви та відданості своїй Церкві та українському народові.

Після вступної промови ректора семінаристи представили увазі всіх прекрасні вірші та пісні, які підсилювали переживання сьогоднішньої події. Під час святочної академії семінарійний хор «Благовіст» виконував літургійні твори.

Окрім того, семінаристи мали чудову нагоду переглянути документальний фільм про тернисте життя та віддане служіння Богові та українському народові ісповідника віри Патріарха Йосифа Сліпого.

Інформаційний центр ІФДС

 
Вгору