30 січня в місті Івано-Франківську на базі Муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу (вул. Симоненка) відбулася ІV спартакіада серед молодіжних громадських організацій міста, присвячені 92-ї річниці бою під Крутами.

Організацією та проведенням спартакіади займалися комітет фізкультури і спорту та управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики міськвиконкому.

До змагань допускалися збірні команди молодіжних громадських організацій нашого міста. Заявки на участь у цьому спортивному святі подали 14 команд, серед яких була команда семінарійного Братства св. свящмуч. Йосафата, архиєпископа Полоцького.

Спартакіада охоплювала чотири види змагань: баскетбол, стрільба з пневматичної гвинтівки, настільний теніс та перетягування канату. Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками від комітету фізкультури та спорту міськвиконкому. Команда Братства у загальному заліку посіла 7 місце, що є досить успішним результатом, зважаючи на те, що Братство вперше брало участь у спортивних змагання такого рівня.

3 лютого на загальному зібранні Братства учасники спартакіади були нагороджені пам’ятними подяками.

Вгору