Покликання – це безцінний дар Божий. Кожна людина має реалізувати його у своєму житті, щоби послужити ним своєму ближньому і таким чином прославити свого Творця. Цей та попередній роки були, згідно рішення Синоду Української Греко-Католицької Церкви, присвячені розгляду різноманітних аспектів християнського покликання.

Тому знаменним є те, що саме цього року, Року священичого покликання, 29 листопада у Івано-Франківській Духовній Семінарії відбулося прийняття до семінарійного Братства святого священномученика Йосафата, архиєпископа Полоцького, 27-ми нових учасників – семінаристів Духовної Семінарії, які відчули у собі Божественний дар покликання до служіння Богові та ближнім. Чин посвяти у Братство звершив ректор ІФДС митрофорний протоієрей доктор Олег Каськів у співслужінні префектів Духовної Семінарії архидиякона Олексія Будзяка та диякона Юрія Павлюка. Після молебного чину ректор звернувся до нових учасників Братства з вітальним словом,  у якому наголосив на важливості служіння один одному, як сповнення заповіді взаємної любові, яку вказав нам Господь наш Ісус Христос, та закликав їх усіх до наслідування життя святого священномученика Йосафата – воістину доброго пастиря, який поклав свою душу за словесних овець. Після проповіді о. Олег окропив нових учасників Братства свяченою водою, а голова Братства Михайло Вацеба та духівник Братства д-н Юрій Павлюк вручили їм пам’ятки про цей урочистий день.

Торжество закінчилося помазанням усіх присутніх єлеєм від мощей святого Миколая Чудотворця, архиєпископа Мирлікійського.

Тарас Стельмащук
секретар Братства
св. свящмуч. Йосафата
архиєпископа Полоцького

Вгору