22 травня учасники Братства у кількості 20 осіб взяли активну участь у Сьомій Євхаристій ній молодіжній прощі до с. Погоні. У цій прощі взяло участь близько 450 випускників із 25 загальноосвітніх шкіл м. Івано-Франківська та ближніх сіл. Завданням братів було забезпечувати порядок під час пішого ходу та підтримка молитовного духу її учасників. Темою цьогорічної прощі випускників стали слова Ісуса Христа до своїх учнів: “Ви – світло світу”(Мт.5,14). Попередньо учасникам Братства була повідомлена тематика, щоб якомога краще можна  було підготуватись до праці із молоддю.

Прибувши до Свято-Погінської ікони Матері Божої для молоді була проведена концертна програма за участю молодіжноі спільноти “Емануїл” та монастиря Волоченого Слова, з якими Братство уже давно співпрацює. Згодом учні усіх шкіл були поділені на певні групки, і до кожної з них були прикріплені брати семінаристи. Завданням братів було донести до серця кожного учасника прощі розуміння  Божої Любові до нас та про те, що кожний з нас має бути світлом світу. Зокрема, завданням кожного семінариста було порушити такі теми, що є актуальними для молоді, а саме: тему самотності, дружби, страху, сорому, шкідливих звичок, вибору покликання та ін. На завершення прощі відбулася Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив Владика Софрон (Мудрий).

Звичайно, що такі та подібні їй місії, що часто не обходяться без участі членів Братства священномученика Йосафата, є гарнім подвигом до священичої формації майбутніх священників.

Вгору