«Корінь всякого доброго діла це надія на воскресіння,  бо очікування нагороди скріпляє душу в добрій діяльності. Тому, всякий робітник радо трудиться, коли бачить за працю заплату»
св. Кирило Єрусалимський

 

25 квітня, відбулися збори Братства Священномученика Йосафата. Вони розпочалося з молебня до священомученика Йосафата, який очолив духівник братства отець Юрій Павлюк у співслужінні  диякона Романа Бойчука, який є почесний членом нашої спільноти.

Опісля слово мав голова братства брат Михайло Макар, який пояснив усі деталі молитовно-пізнавальної поїздки до Унівського Монастиря, щоб спільно помолитися у духовному, найдавнішому осередку чернечого життя монахів Студійського уставу.  Говорив також, про завдання та обов’язки учасників  на прощі випускників Івано Франківської Архиєпархії УГКЦ, яка відбудеться вже зовсім скоро, а саме 5 травня. Дана проща матиме цікаву програму. Божественну Літургію очолить Митрополит Володимир (Війтишин). Цікавинкою для учасників прощі буде гра-квест, яку проведуть Аніматори Отців Василіян спільно з нашим братством. Тому, запрошуємо усіх випускників нашої Архієпархії!

На завершення голова братства вручив пам’ятки тим членам, які вступили до Братства Священномученика Йосафата у день святого Йосафата (25 листопада) та з нагоди 15-ти річчя відновлення діяльності Братства свщмч. Йосафата. Не оминув, також, учасників управи братства, які прикладали багато своїх зусиль для розвитку та діяльності Івано-Франківської Духовної Семінарії та нашої спільноти.

Інформаційний відділ Братства Святого свщмч. Йосафата
стаття та фото: Віталій Лесів


Facebook сторінка Братства

 

Вгору