Наприкінці минулого тижня семінаристи 4 курсу Рабський Петро та Зубрицький Іван мали можливість відвідати школи та ліцей м. Долина і запрезентувати для учнів старших класів мультимедійну конференцію на тему «Біля сповідальниці». Під час конференції брати семінаристи наголосили на важливості сповіді у житті людини і виконання усіх вимог доброї сповіді. 

Сповідь - не просто формальність, яку кожен християнин мусить пройти для очищення гріхів, це насамперед примирення з Богом, відновлення стосунків із Ним. Жаль, який ми несемо за гріхи, не повинен бути через страх мук у пеклі, але через страх втрати любові Бога. Сором не має перешкоджати нам посповідатися перед священиком, який є тільки інструментом у руках Божих, однак сором має бути у нас перед вчиненням гріха. Ці і багато інші питання обговорювалися під час конференцій. Крім того брати-семінаристи мали можливість запитати і отримати питання від сучасної молоді, тобто провести з ними дискусії на різні питання відносно гріхів і таїнства покаяння. 

Братство свщм. Йосафата, учасниками якого є ці брати, дякує за запрошення отцям Долинського деканату, а особливо отцю – декану Зореславу Котовичу. Очікуємо на нові можливості і зустрічі із молоддю навчальних закладів інших деканатів. 

Інформаційний відділ Братства Святого свщмч. Йосафата

стаття: Петро Рабський
фото: Петро Рабський, Іван Зубрицький

Вгору