×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/29.11.17_04
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

26 листопада у стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії відбулося святкування учасників братства з нагоди 15 річниці відновлення діяльності Братства Свщмч. Йосафата, яке розпочалося невеликим фуршетом.

Після неї голова братства, бр. Михайло Макар окрім слів привітань та подяки, кожному учаснику вручив ювілейну пам’ятну медаль-магніт.

Опісля відбулася гра-квест «Сліди Йосафата», яку організували разом з невеличкою командою бр. Василь Кінах та бр. Іван Зубрицький.

 У грі приймало участь 5 команд (5 курсів), по 8 чоловік. Вони мали змогу добре попрацювати над завданнями різного рівня складності, і кожна команда мала проявити свої інтелектуальні здібності, спритність, згуртованість, уважність. Після виконання кожного завдання команди отримували частину пазла, який повинні були скласти на останній локації. Окрім креативних завдань грі задавали емоцій різноманітні перешкоди, і сама атмосфера сприяла інтризі, адже простір для квесту був у темряві, яка ховала в собі різні сюрпризи.

Кожній команді сподобався такий жанр гри, адже це ж командний дух, купа емоцій. Це свідчить про те, що організатори постаралися на славу і показали хороший приклад ініціативності та креативності. Ці навики особливо корисні у праці з молоддю, катехизаціях, літніх таборах, які є методами наближення молодої людини до пізнання Бога та його Церкви.

Більше фото тут

Інформаційний відділ Братства Святого свщмч. Йосафата

стаття: Віталій Лесів
фото: Віталій Лесів

 

{gallery}29.11.17_04{/gallery}

Вгору