×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/29.11.17_02
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Продовжуючи празничні святкування, сьогоднішня недільна Божественна Літургія була відслужена в наміренні Братства Священномученика Йосафата, яке відзначає 15 років з дня відновлення. Літургію очолив о. Іван Вінтоняк, префект духовної семінарії. Супроводжували співом учасники семінарійного хору «Благовіст».

В часі літургії вся спільнота в особливіший спосіб молилася за Братство, яке так чисельно діє в нашій семінарії.

В проповіді о. Іван Вінтоняк на прикладі притчі про доброго самарянина показав важливість милосердя над законом, яка руйнує всі незгоди і веде до любові та миру. Таким був і св. Йосафат, який незважаючи на переслідування, небезпеки, непорозуміння, своєю ревністю і жертовністю показав гідний приклад служіння ближньому і всій Церкві.

На завершеня віце-ректор ІФДС о. Андрій Чорненко привітав всіх учасників Братства та наголосив на важливості добровільного служіння на благо Церкви та нашого народу. Також кожен мав нагоду приклонитися до мощей св. Йосафата та отримати ювілейний образок-пам’ятку.

Інформаційний відділ Братства Святого свщмч. Йосафата

стаття: Віталій Лесів
фото: Віталій Лесів

{gallery}29.11.17_02{/gallery}

Вгору