×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/29.11.17_01
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Величаємо тебе, священномученику Йосафате,і вшановуємо славні твої страждання,що їх ти витерпів за зʼєднання.

З вечора 25 листопада святкування розпочалися чином посвяти кандидатів у члени Братства Священномученика Йосафата в семінарійній каплиці. Брати-кандидати з трепетом чекали цього дня.

Кожен з них отримав свічку, яка є символом присутності Христа, Світла правди, мудрості, Євангелія, а також молитовник учасника.  Чин провадив духівник братства о. Юрій Павлюк, співом супроводжували відправу учасники  хору «Благовіст». Кандидати дали обіцянку служіння серед свого народу, бачити Христа в кожній людині, нести Слово Боже дітям, молоді, дорослим та дотримуватись обов’язків учасника спільноти згідно Статуту Братства Свщмч. Йосафата.

Після завершення відправи до новопосвячених учасників звернувся духівник братства о. Юрій, який акцентував особливу увагу на те, що вони вибрали не легкий шлях, адже він є сповнений різними випробуваннями, та побажав їм, щоб з гідністю несли слово Боже до людей, які потребують його. А опісля окропив усіх нових учасників свяченою водою. Кожному сьогодні посвяченому учаснику братства голова, бр. Михайло Макар, подарував на пам’ять ювілейні монети-магніти з символікою спільноти, які були виготовлені спеціально до 15-річчя відновлення діяльності братства.

До братів у привітальному слові звернувся голова Братства Священномученика Йосафата  бр. Михайло Макар, який сказав, що йому приємно, що ми дочекалися цієї події – 15 років від відновлення діяльності братства. Він зазначив: «Зачіпаючи історію та діяльність спільноти, то команда семінаристів із 8 чоловік вирішила відновити братство для більшої згуртованості семінаристів, на що їх благословив владика Софрон (Дмитереко)…». Далі бр. Михайло продовжив: «На сьогодні ми стараємося підтримувати те надбання наших попередників, вести ту саму діяльність, що й вони… Дякуємо Богові, що благословляє нас на таке служіння та жертву, дякуємо ректорату за сприяння та підтримку, дякуємо Вам браття, що служите в Братстві…».

На закінчення усіх привітань, вся спільнота помолилися пісню до свого покровителя: «Владико, отче».

Більше фото тут

Інформаційний відділ Братства Святого свщмч. Йосафата

стаття: Віталій Лесів
фото: Віталій Лесів

{gallery}29.11.17_01{/gallery}

Вгору