×

Попередження

JFolder::files: шлях не є текою. Шлях: [ROOT]/images/stories/23.09.17_04
×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

23 вересня в Семінарійні каплиці відбулося чергове зібрання Братства священномученика Йосафата, де учасники спільно молилися молебень до свого Покровителя, який очолив о. Ярослав Шмадило, економ Семінарії.

По завершенні Молебня до братів звернувся Заступник Голови Братства бр. Дмитро Белей, який ознайомив з організаційними питаннями та розповів про харитативну діяльність Братства. Також бр. Дмитро Носик та бр. Іван Зубрицький розповіли про мультимедійні конференції по навчальних закладах міста, та діяльність Молитовного гуртка, який є важливим для кожного з учасників Братства.

Підсумовуюче слово мав Секретар Братства бр. Юрій Залуцький, який ознайомив з діяльністю Братства та документацією нових учасників, наголосивши їм про активну участь у житті спільноти. На завершення помолилися до Пресвятої Богородиці.

Інформаційний відділ Братства Святого свщмч. Йосафата

стаття: Віталій Лесів
фото: Віталій Лесів

{gallery}23.09.17_04{/gallery}

Вгору