alt1 лютого, з благословення ректора Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата прот. Олександра Левицького, в семінарійному храмі відбулося зібрання усіх членів Братства свщмч. Йосафата, на якому було обрано нового голову Братства.

На початку зібрання о. Микола Семенишин, віце-ректор ІФДС, та о. Юрій Павлюк, помічник духівника семінарії, відправили молебень до свщмч. Йосафата. Тоді, о. Микола виголосив проповідь про те, що завжди треба радіти у Господі, сповняти своє серце правдивою радістю. Після молебню, о. Юрій, під спів колядки, поблагословив кожного члена Братства мощами св. Йосафата. Отець також подякував минулому голові Братства свщмч. Йосафата брату Тарасу Стельмащуку за ревну працю та старання протягом керівництва Братством.

Після цього, кожен член Братства отримав аркуш паперу, на якому написав ім’я кандидата, якого вважає гідним такого вибору. Таким чином, за підрахунком голосів, новим головою Братства свщмч. Йосафата став студент V курсу брат Стус Ігор, який до цього часу виконував обов’язки заступника голови Братства. Усі присутні привітали брата Ігора оплесками і заспівали гімн Братства. Опісля, новий голова виступив із короткою промовою, в якій подякував усім членам Братства за те, що довірили йому управління цією семінарійною спільнотою, і попросив, щоб кожен, по своїй спроможності, допомагав у такій непростій, але дуже потрібній та корисній справі. Також, новообраний голова, заслухавши думку управи Братства повідомив, що заступником голови обрано семінариста ІІ курсу брата Ігора Клюбу.

Щиро вітаємо брата Ігора Стуса з новим призначенням і бажаємо йому Божого благословення, опіки Пресвятої Богородиці та заступництва свщмч. Йосафата для сумлінного сповнення нових, покладених на нього, обов’язків.

Ростислав Гадада,
Інформаційний центр ІФДС

 
Вгору