12 жовтня відбулося зібрання Братства ім. св. священномученика Йосафата на якому було обрано нового голову братства.

Зібрання розпочалося молитвою «Царю небесний...» та піснею до святого Йосафата «Пісню слави заспіваймо...».

«Студійський монах — це той, хто покликаний
сидіти в ногах Христа, як Марія,
і слухати що Бог хоче сказати йому»

владика Венедикт (Алексійчук)

У суботу, 28 квітня учасники Братства Священномученика Йосафата відвідали Свято-Успенську Унівську Лавру Студійського Уставу. Один із чотирьох в Україні і єдиний в УГКЦ монастир, що має статус лаври, найбільшого, найзначущішого монастиря. Це святиня з тривалою і давньою історією, що багато в чому відображає історію самої Української Церкви, з її періодами руйнувань та переслідувань, розквіту й відродження.

«Корінь всякого доброго діла це надія на воскресіння,  бо очікування нагороди скріпляє душу в добрій діяльності. Тому, всякий робітник радо трудиться, коли бачить за працю заплату»
св. Кирило Єрусалимський

 

25 квітня, відбулися збори Братства Священномученика Йосафата. Вони розпочалося з молебня до священомученика Йосафата, який очолив духівник братства отець Юрій Павлюк у співслужінні  диякона Романа Бойчука, який є почесний членом нашої спільноти.

Після Пасхальних вакацій, 18  квітня у семінарійній каплиці відбулися збори Братства Священномученика Йосафата. Традиційно зібрання розпочалося зі спільного молебня до покровителя спільноти - свщмч. Йосафата, яку очолив духівник братства о. Юрій Павлюк, опісля звернувся з короткою наукою, як вірити в себе та боротися зі страхом перед випробуваннями, який виникає в нашому служінні.

Наприкінці минулого тижня семінаристи 4 курсу Рабський Петро та Зубрицький Іван мали можливість відвідати школи та ліцей м. Долина і запрезентувати для учнів старших класів мультимедійну конференцію на тему «Біля сповідальниці». Під час конференції брати семінаристи наголосили на важливості сповіді у житті людини і виконання усіх вимог доброї сповіді. 

26 листопада у стінах Івано-Франківської Духовної Семінарії відбулося святкування учасників братства з нагоди 15 річниці відновлення діяльності Братства Свщмч. Йосафата, яке розпочалося невеликим фуршетом.

«Де б ти не був, молись. Ти - храм Божий; не шукай же місця» св. Іван Золотоустий

25 листопада, по завершенні чину посвяти кандидатів в учасники Братства Священномученика Йосафата розпочалися нічні чування, які проводили брати з молитовного гуртка на чолі з бр. Іваном Зубрицьким, гуртом «Εφφατα» та братів зі страших курсів.

Go to top