Про Духовну Семінарію

Післанництво Церкви – це проповідувати благовість кожній людині, що приходить у цей світ (Мр. 16,15). Успіх цієї місії залежить, в основному, від дії Святого Духа, якого Христос Бог послав своїм учням і Апостолам, щоб перебував з ними до кінця віків (Ів. 14,16). Але крім цієї дії необхідне сприяння з боку людини, щоб цей задум щодо спасіння людей здійснився. Тому священиче покликання і служіння включається в життя і післаництво Церкви, і тому велику вагу має те, щоб кандидат на священика, який вступає до Духовної Семінарії усвідомив собі як слід важливість і значення священичого покликання.

Духовна Семінарія є тією установою, яка приготовляє семінаристів до священства, тому має дати семінаристам можливість виробити і розвинути в собі чесноти та здобути знання, яких вимагає високий і святий духовний стан. Завданням Духовної Семінарії є виховати священиків, що мають дбати не лише про спасіння своїх душ, але які стануть добрими і ревними працівниками у винограднику Христовому, вірними у всьому Його слугами і управителями Божих Таїн. Вони покликані продовжувати діло спасіння душ, відкуплених святою Кров’ю Христа, ширити і боронити віру Вселенської Церкви і збільшувати славу Божу.

Духовна Семінарія – це виховна установа, де живе духовна спільнота тих, які пішли за покликом Христа для праці в Його винограднику. Бог дає почути свій голос на різноманітні лади, Він незмінно і повсякчасно відповідає покликові Христа: «Ідіть за мною, я зроблю вас рибалками людей» (Мт.4,19). Прийнявши цей Христовий поклик, Його учень полишає дім, братів, сестер, батька, матір, все своє майно (Мр. 10,28-31), та вступає до Семінарії, щоб активно відбути необхідний духовний вишкіл що триває 6 років, щоб стати гідним і вправленим співробітником Христовим в освяченні, навчанні й веденні Божого люду.

 УМОВИ ПРИЙНЯТТЯ ДО СЕМІНАРІЇ  

Згідно рішення Ректорату Івано-Франківської Духовної Семінарії у 2016 році до Семінарії приймаються юнаки віком від 17 до 30 років, виключно неодружені особи.

Усі документи приймаються тільки особисто і в оригіналі.

Приймальна комісія буде знаходитись на 1-му поверсі навчального корпусу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, за адресою вул. Софрона Мудрого (Гарбарська), 22, м. Івано-Франківськ.

 У Приймальну комісію необхідно подати такі документи:

1. Прохання на ім’я о. Ректора Семінарії та про дозвіл на складання вступних іспитів (встановленого зразка);

2. Свідоцтво про Хрещення і Миропомазання;

3. Автобіографія;

4. Документ про середню або вищу освіту (оригінал+копія), якщо принаймні одна оцінка атестату чи диплому є нижче 6-ти балів (за 12-ти бальною системою оцінювання), то даного абітурієнта Приймальна комісія не має права допустити до складання вступних екзаменів;

5. Результат Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО) із наступних предметів:

    а) Українська мова та література (не менше 100 балів) - профільний екзамен;

    б) Історія України (не менше 100 балів);

    в) На вибір: географія або іноземна мова (не менше 100 балів).

 

6. Характеристика-рекомендація від місцевого пароха;

7. Медична довідка за формою 086-У;

8. Амбулаторна картка;

9. Шість фотокарток розміром 3,5х4,5;

10. Поручення Правлячого Єпископа на ім’я о. Ректора Семінарії;

11. Копії паспорта (1,2,9,10,11 сторінки);

12. Довідка про склад сім’ї та місце проживання;

13. Конверти (6шт);

14. Поштові марки по Україні (6 шт.);

15. Паперові папки (2шт.).

До Івано-Франківської Духовної Семінарії можуть бути прийняті також кандидати з інших Єпархій, але тільки за порученням (направленням) свого Правлячого Архієрея (Єпископа).

Термін навчання в Івано-Франківській Духовній Семінарії – 6 років.

Академічний рік починається 1 вересня і триває до 1 липня.

Форма навчання – денний стаціонар закритого типу.

 ПРО ДАТИ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ТА ЗДАЧІ ВСТІПНИХ ІСПИТІВ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО

За більш детальною інформацією про умови вступу, час проведення екзаменів, просимо звертатись за наступною адресою:

Івано-Франківська Духовна Семінарія
76019, м. Івано-Франківськ
вул. Василіянок, 64
тел. (0342) 78-52-36
www.ifds.org.ua
mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вгору