alt

20 лютого 2015 року в Івано-Франківську відзначався День Героїв Небесної Сотні на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності. Участь у вшануванні Героїв Небесної Сотні взяли також настоятелі і студенти Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата. 

Поминальну молитву у цей день – Літургію за героями Небесної Сотні в Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового УГКЦ м. Івано-Франківська, очолив о. Юрій Новіцький, адміністратор собору, у співслужінні численного духовенства. Супроводжував Літургію співом семінарійний хор «Благовіст». Після закінчення Святої Літургії на вічевому майдані розпочалося віче-реквієм, що супроводжувалося зверненням міського голови Віктора Анушкевичуса та активістів Революції Гідності. Полеглих героїв Євромайдану і воїнів АТО вшанували хвилиною мовчання. Відтак розпочалася піша хода із запаленими свічками до Меморіального скверу, де знаходяться могили загиблих на Майдані та у зоні АТО. На цьому місці була відслужена панахида за загиблими, яку очолив Преосвященний Владика Борис (Гудзяк). Преосвященний Владика, звертаючись до присутніх, наголосив на важливості та неоціненності жертви тих людей, які за кращу долю України не вагалися віддати найголовніше – власне життя.

Віче-реквієм закінчилося народною лемківською піснею «Пливе кача», у виконанні семінарійного колективу «De profundis» та покладенням квітів до могил полеглих героїв.

Інформаційний центр ІФДС

Вгору