alt26 січня Івано-Франківська Духовна Семінарія ім. свщмч. Йосафата святкує початок нового навчального семестру.

З цієї нагоди в семінарійному храмі була відправлена торжественна Свята Літургія, яку очолив протосинкел Івано-Франківської Архієпархії митрофорний протоієрей Олег Каськів у співслужінні з ректором ІФДС прот. Олександром Левицьким, головним духівником прот. Ярославом Тимішаком, віце-ректором з наукової роботи прот. Річардом Горбанем, економом семінарії о. Ярославом Шмадилом, префектами о. Анатолієм Козаком і дияконом Юрієм Сидіром та сповідником семінарії о. Володимиром Федорівом. Супроводжував Божественну Літургію своїм чудовим співом семінарійний хор «Благовіст».

Митрофорний протоієрей Олег Каськів у своїй проповіді звернувся до всіх семінаристів, заохочуючи їх до плідної праці на ниві Христової науки, до глибокого духовного зростання, пильного виконання усіх обов’язків та послуху настоятелям. Також о. Олег зачитав звернення Високопреосвященного Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира (Війтишина) та адміністратора Коломийсько-Чернівецької єпархії Преосвященного Владики Василія Івасюка, які закликали всіх вірних до молитовного єднання за Батьківщину Україну, а також звернулися з проханням до усіх парохів та адміністраторів парафій Івано-Франківської Архієпархії і Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ з проханням відслужити панахиди за душі невинно вбитих людей в час суспільного неспокою. На цей заклик в семінарійному храмі після Божественної Літургії також була відслужена панахида за всіх людей, які поклали свої життя на майданах, відстоюючи кращу долю для своєї Неньки-України та рідного народу.

Після Святої Літургії митр. прот. Олег Каськів привітав усіх семінаристів та настоятелів ІФДС з початком нового навчального семестру та побажав їм усім сил, наснаги, мудрості та второпності для доброго і плідного його завершення. Також ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата прот. Олександр Левицький подякував від імені всієї семінарійної спільноти о. Олегу за те, що він сьогодні очолив цю Божественну Літургію та за його щиросердечні слова привітання. Прот. Олександр Левицький також зачитав своє звернення, в якому закликав усіх семінаристів та настоятелів семінарії до неустанної молитви за мирне та демократичне вирішення усіх проблем, які є в нашій державі.

Августин Тимчак,
Інформаційний центр ІФДС

Вгору