altЗ благословення ректора ІФДС протоієрея Олександра Левицького та в співпраці з школами Івано-Франківська розпочинається місія семінарії по школах міста. Вона буде проходити у вигляді мультимедійних конференцій під назвою «Молодь - надія Церкви».

Вибрана саме така тема тому, що вона є дуже актуальною. В сучасному світі поняття Церкви зводяться тільки до храму.

Саме в школі починається формуватися світогляд дітей та  закладається міцний фундамент життя. Місцем, де найчастіше зароджується, зростає і дозріває святість християнина, є парафія. Тому Синод Єпископів УГКЦ 2011 року, бажаючи духовного відновлення всієї нашої Церкви, звернув особливу увагу на парафію –основну частку Божого люду, яка під проводом єпископа як свого отця і вчителя віри, прямує до святості. «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». «Розвиток парафіяльної  громади повинен бути нашим пріоритетом. Плекаючи та оживляючи парафії, ми тим самим плекаємо та оживляємо цілу Церкву», − наголосив Блаженніший Святослав.

У даній мультимедійній конференції учням запропоновано науки та відеоролики братами–семінаристами, ціллю яких буде підкреслити  важливу роль праці молоді в житті Церкви, а також брати постараються найкраще, найдоступніше висвітлити питання цінності часу.

Зайняті, зайняті, зайняті! Люди у всьому світі просто так зайняті, і у них немає часу для Бога. Для молодої людини відношення: "Будь ласка, я занадто молодий і, крім того, у мене є ціле життя, щоб жити. Можливо, пізніше у мене буде час для Бога. "Але Біблія говорить: "І пам'ятай Творця твого в дні юності твоєї" (Екл. 12:1)

- Щоб зрозуміти ціну року - запитайте учня, що залишився на другий рік.

- Щоб зрозуміти ціну місяця - запитайте матір, що народила недоношену дитину.

- Щоб зрозуміти ціну однієї години - запитайте закоханих, які очікують зустрічі.

- Щоб зрозуміти ціну однієї хвилини - запитайте людини, яка запізнилася на потяг.

- Щоб зрозуміти ціну однієї секунди - запитайте того, хто уникнув автокатастрофи.

- Щоб зрозуміти ціну сотої частки секунди - запитайте спортсмена, який зайняв друге місце.

Зрозумійте цінність миті, яку ви провели з дорогою вам людиною. Час не чекає людини. Те, що було вчора, вже історія. Що буде завтра - не дано знати нікому! Цінуйте свій час і використовуйте його з користю!                  

Для кращого розуміння часу діти подивляться короткий ролик та прослухають притчу.

Звертається увагу на часі, який молоді люди проводять в своїх цілях, живуть абсолютно для себе,заклопотана молодь, втомлюючись від повсякденних справ, не приділяє часу для Бога. Метою конференції дати розуміння, що спілкуватися на духовні теми можна і потрібно в дома з рідними, з друзями. Щоб оживити Церкву потрібно більше знати про Бога, а це знання можна здобути в недільних школах, на катехизаціях. Духовні сили черпати в Святому Причастю на Службі Божій.

Для зацікавлення та духовного збагачення дітям будуть роздаватися образки з пам’яткою.

Інформаційний центр ІФДС

Вгору