alt28 червня – четвертий день спецкурсів із місіології для випускників всіх греко-католицьких семінарій України.

Після ранішніх богослужінь о. Михайло Будник, парох із Вінничини разом із Надією Яців, яка є аніматором спільноти «Рух Назаретських родин», поділились досвідом співпраці священика із місцевими мирянськими рухами та організаціями.

Про громадську позицію мігрантів та їхню співпрацю з УГКЦ розповів Заступник Голови Української Всесвітньої Координаційної Ради.

Наступним із доповіддю виступив о. Тарас Барщевський, який деталізував та систематично подав принципи євангелізації та катехизації вірних УГКЦ за кордоном.

Голова комісії у справах молоді о. Ростислав Пендюк у своїй доповіді зосередив у вагу всіх про працю з молоддю серед українських мігрантів.

В другій половині дня всі радо вітали візит до семінарії на курси емеритованого архієпископа Любомира (Гузара), який наголошував на потребі розвитку місійного духа в УГКЦ, зокрема, вміння ділитися з іншими отриманими дарами від Господа.

Свідоцтво про душпастирювання у Хорватії та Боснії представив о. Тарас Барщевський, а о. Іван Бабчук поділився власним досвідом служіння для українців в Португалії.

Праця в групах зосереджувалась навколо проблематики окреслення провідних рис чи прикмет, які мав би посідати греко-католицький місіонер.

Яцишин Андрій
Інформаційний центр ІФДС

 

 

День відкритих дверей

30 БЕРЕЗНЯ 2019 р. о 11:00

м. Івано-Франківськ

вулиця Софрона Мудрого (Гарбарська), 22

Вгору