7 квітня на Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, у військовій частині № 1241 (м. Івано-Франківськ) Національної Гвардії України для військовослужбовців, що проходять строкову службу відбулася Служба Божа. Перед початком Літургії о. Роман Залеський звернувся до присутніх військовослужбовців з привітальним словом та наукою в якій наголосив на важливості Таїнств Сповіді і Пресвятої Євхрастії у житті кожного християнина.

26 лютого, у Сиропусну неділю, учасники центру Дштастирювання Силових Структур їм свщмч. Димитрія Солунського відвідали військову частину Національної Гвардії 1241, де провели катехизацію на тему: пicт, молитва та милостиня.

У вівторок, 20 грудня 2016 р., головний координатор військових капеланів Івано-Франківської Архієпархії о. Роман Зелеський та брати-семінаристи Центру Душпастирювання Силових Структур ім. свщмч. Димитрія Солунського відвідали зі святковим дійством Св. Миколая полігон частини № 1241, що у с. Ст. Лисець.

17 листопада у військовій частині № 1241 (м. Івано-Франківськ) Національної Гвардії України відбулася урочиста присяга нового поповнення на вірність українському народові. На урочисту присягу прибули батьки cолдатів, а також їхні друзі із різних куточків України.

15 грудня 2016 р. була відслужена Божественна Літургія на полігоні військової частини №1241 Національної Гвардії України, що в с. Ст. Лисець.

29 листопада у військовій частині № 1241 (м.Івано-Франківськ) Національної Гвардії України відбулася духовна наука та молебень до Христа Чоловіколюбця, у яких взяли участь семінаристи ІІІ курсу та учасники Центру Душпастирювання Силових Структур ім. св. Димитрія Солунського - Байдюк Андрій та Сметанюк Василь. Очолив молебень о. Йосафат Фітель, ЧСВВ.

alt26 листопада у військовій частині № 1241 (м. Івано-Франківськ) Національної Гвардії України відбулася урочиста присяга солдатів-новобранців на вірність Українському народові.

Вгору