План нічних чувань у Крилосі

12-13 травня 2017 р.Б.

За участю Преосвященного Владики Йосафата (Мощича),

та Івано-Франківської Духовної Семінарії

ПРОГРАМА НІЧНИХ ЧУВАНЬ

в с. Крилос

12-13 червня 2017 р. Б.

 

         19:00 –Вечірня;

         19:45 –наука

         20:10 – Богородична Вервичка

         20:50 – Хресна Дорога, наука

         22:00 – Урочистий виніс ікони. Молебень до Богородиці;

         22:30 – Молитви на оздоровлення / Благословення прочан

         23:00 – Божественна Літургія, наука

5 червня семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. священномученика Йосафата разом з отцями-настоятелями прибули до Патріаршого Собору, щоб разом з усіма священиками та вірянами попрощатися з Блаженнішим Любомиром, який відійшов у вічність 31 травня. 

Сьогодні, 3 червня, в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового відбувся духовний вечір-реквієм з нагоди 100-ліття від дня народження владики Софрона Дмитерка.

У Івано-Франківській Духовній Семінарії відслужили Панахиду за блаженний упокій владики Софрона Дмитерка, святкування 100 років від дня народження сьогодні святкуємо.

Івано-Франкіська Духовна Семінарія єднається із цілою Українською Греко-Католицькою Церквою у молитві за блаженний упокій душі Блаженнішого Любомира (Гузара)

Вічная пам'ять!

31 травня  на 85 році життя, відійшов до вічності Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ.

 

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та вся семінарійна спільнота співчувають та щиро моляться за блаженний упокій душі цього великого Мужа Української Греко-Католицької Церкви.

Вічна пам’ять!

3 червня о 16:00 год. у Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ відбудеться духовний вечір з нагоди 100-річчя від дня народження владики Софрона Дмитерка.

View the embedded image gallery online at:
http://ifds.org.ua/novyny/seminariia.html#sigFreeId584c8093a4

Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та вся семінарійна братія щиросердечно вітають Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина з 35-тою річницею ієрейських свячень.

Вгору