Уже вдванадцяте випускників шкіл Івано-Франківської Митрополії УГКЦ зібрала Пречиста Діва Марія, що прославилась в іконі Погінської Божої Матері у Святоуспенському василіянському погінському монастирі. «Єдність з Богом – гарантія зросту особи», - гасло цієї прощі.

Про Братсво священномученика Йосафата

В Івано-Франківській Духовній Семінарії вже не один рік активно діє братство священномученика Йосафата, архієпископа Полоцького, - одна з підструктур семінарії. Це є релігійна спільнота, яка створена з ініціативи семінаристів для більшої згуртованості та для всебічного духовного, інтелектуального і патріотичного виховання та розвитку семінаристів, а також здобуття ними практичних навичок, необхідних для душпастирської праці.

Цими днями у Вищому Художньому Професійному Училищі №3 міста Івано-Франківська відбулася Хресна Дорога. Провели її, уже традиційно, учасники Братства свщмч. Йосафата.

З 17 до 19 березня учасники братства свщмч. Йосафата Івано-Франківської Духовної Семінарії проводили розважання над Господніми страстями на парафіях Сокальсько-Жовківської Єпархії.

З 10 до 12 березня семінаристи V курсу Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата проводили співані розважання над страстями Господа нашого Ісуса Христа, Який віддав себе добровільно у жертву заради спасіння кожної людини.

altУ середу, 5 жовтня учасники семінарійного братства свщмч. Йосафата на чолі із головою бр. Михайлом Макаром, відвідали меморіальний комплекс «Небесної Сотні» у Івано-Франківську.

Вгору