Конференція про соціальне служіння УГКЦ дітям-сиротам

altСьогодні, для семінаристів ІФДС відбулась конференція присвячена вирішенню питань пов’язаних з дітьми-сиротами, дітьми з неповних чи малозабезпечених родин. Конференцію провели о. Андрій Нагірняк, керівник Відділу соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ та о. Роман Прокопець, глова Центру опіки сиріт Львівської Архієпархії.

Під час зустрічі брати семінаристи почули про те, що зробила наша церква протягом 25 років у цьому напрямку. Під час доповіді о. Андрій наголосив про важливість соціального служіння, оскільки про це говорить Святе Письмо. Потреба в цьому є велика, оскільки зважаючи на ситуацію в Україні, сиріт стає дедалі більше. Нам, як майбутнім душ пастирям потрібно вміти працювати з дітьми-сиротами. До перегляду був запропонований фільм про соціальне служіння для дітей нашої церкви.

Настоятелі семінарії склали слова подяки від імені всієї спільноти за представлення ситуації соціального служіння УГКЦ, та засіяне зерно місійності, і жертовності у наші душі. Віримо в те, що почуті сьогодні слова збудять в нас бажання працювати для добра нашої церкви і нашого народу.

Інформаційний  центр ІФДС


Пошук

Актуально!

24 вересня 2016, 13.18
Зібрання Братства свщмч. Йосафата після вакацій
23 вересея 2016 року в семінарійному храмі відбулося перше зібрання Братства св. свщм. Йосафата у цьому навчальному
22 вересня 2016, 19.31
Футбольна команда ІФДС помірялася силами із ФК
Сьогодні, 22 вересня відбувся футбольний турнір на приз газети церкви св. влмч. Параскевії (Опришівці) "Парафіяльний вісник"
20 вересня 2016, 13.22
Молитва за мир у світі
20 вересня, Святіший отець, Папа Франциск проголосив Днем молитви за мир. В свою чергу, Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав,
19 вересня 2016, 19.14
Проща військовослужбовців до с. Зарваниця
З 17 по 18 вересня відбулася Всеукраїнська проща до с. Зарваниці для військовослужбовців, яку очолив єпарх
19 вересня 2016, 18.56
Вперед до перемоги! - початок футбольного турніру ІФДС
19 вересня в Івано-Франківській духовній семінарії імені свщмч. Йосафата розпочався футбольний турнір між семінаристами.

ВІДЕО-КАНАЛ ІФДС


  Київська Трьохсвятительська духовна семінарія УГКЦ
 
    

Наша кнопка

Івано-Франківська Духовна Семінарія

Вгору