На свято Благовіщення Глава УГКЦ очолив Божественну Літургію в соборі Святого Іллі, що в Хайфі

alt7 квітня, на свято Благовіщення та в Хрестопоклонну неділю, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, у рамках відвідин делегацією УГКЦ Святої Землі з нагоди Року віри очолив Божественну Літургію в греко-католицькому катедральному соборі Святого Іллі у співслужінні з Архиєпископом Eліасом (Шакуром) та духовенством Мелхітської Католицької Церкви у Хайфі.

Крім того, з Главою Церкви співслужили: владика Володимир (Війтишин), Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, владика Тарас (Сеньків), Апостольський адміністратор Стрийської єпархії, владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцький, о. Степан Балагура, судовий вікарій Івано-Франківської архиєпархії.

Під час проповіді ( слухати) Предстоятель УГКЦ зауважив, що саме в  той час, коли  Галілея була найбільш забутим і зневаженим місцем у тодішньому світі, на цій землі відбувається початок спасіння. «Дуже часто українці в Україні і християни на Святій Землі почуваються також забутими, зневаженими, обкраденими. Але сьогодні як для нас, українців, так і  християн Святої Землі приходить Добра Новина, адже ангел каже нам: "Радуйтеся". Ми ж повинні навчитися  зробити те, що зробила Марія, яка на  неможливі речі сказала "так" і це сталося», - сказав проповідник.

Він також пригадав, що цього року всі католики світу відзначають Рік віри, тому ми повинні попросити  в Пречистої Діви Марії і архангела Гавриїла, щоб вони навчили нас бути справді віруючими людьми, «щоб християни в Україні, які святкують 1025-ліття Хрещення Русі-України, зберегли свою віру, а християни на Святій Землі не зменшувалися і не втікали закордон, а були віруючими тут, у Галілеї». «Нехай Дух Святий, який здійснює воплочення Сина Божого цього дня, буде нашою силою», - завершив Глава УГКЦ.

Додамо, що цього дня Блаженніший Святослав зустрівся з вірними УГКЦ та з духовенством Мелхітської Католицької Церкви. А крім цього, він відвідав м. Тель-Авів та Яффу, де зустрівся з вірними УГКЦ в церкві Благовіщення Пресвятої Діви Марії, та Єрусалим, де відбулася зустріч із владикою Йосефом-Юлесом Дзереєм, греко-католицьким Архиєпископом, Патріаршим вікарієм Єрусалима.

Департамент інформації УГКЦ

АНОНС

З’їзд вівтарних дружин Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

25 квітня 2015 р. Б. о 12.00 год. відбудеться з’їзд вівтарних дружин Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ в навчальному корпусі Архієпархії за адресою: вул. Гарбарська 22, м. Івано-Франківськ.

День відкритих дверей

Івано-Франківська Духовна Семінарія імені Священномученика Йосафата оголошує «День відкритих дверей», який відбудеться 9 травня 2015 р. Б. о 12.00 год. за адресою: вул. Гарбарська 22, м. Івано-Франківськ.

Ректорат Семінарії запрошує абітурієнтів-вступників, а також батьків та рідних скористатися нагодою і познайомитися із професорсько-викладацьким складом ІФДС, навчально-виховним процесом Семінарії та умовами вступу.

Пошук

Актуально!

08 квітня 2015, 14.59
«Праведник з віри буде жити»
7 квітня 2015 р. Б., у Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата завершилися реколекції, у часі яких вся
06 квітня 2015, 22.11
«Досліджуйте самих себе чи ви є у вірі»
Сьогодні, 6 квітня, у Іван-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата розпочались благодатні дні духовної
26 березня 2015, 14.19
«З чого я почну плакати над учинками нещасного життя мого?»
25 березня семінарійна спільнота на чолі з отцями-настоятелями взяла участь в особливому богослужінні, яке відправляється
26 березня 2015, 12.14
Молитовні чування за мир в Україні   Центру Душпастирювання Силових Структур
24 березня 2015 р. Б. о в Івано-Франківській Духовній Семінарії ім. свщмч. Йосафата відбулися чування за мир в Україні. Їх
24 березня 2015, 22.45
Вітаємо з Днем Народження!
Ректор Івано-Франківської Духовної Семінарії митрофорний протоієрей Олег Каськів, ректорат,

ВІДЕО-КАНАЛ ІФДС


Київська Трьохсвятительська духовна семінарія УГКЦ

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Наша кнопка

Івано-Франківська Духовна Семінарія

Вгору