На свято Благовіщення Глава УГКЦ очолив Божественну Літургію в соборі Святого Іллі, що в Хайфі

alt7 квітня, на свято Благовіщення та в Хрестопоклонну неділю, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, у рамках відвідин делегацією УГКЦ Святої Землі з нагоди Року віри очолив Божественну Літургію в греко-католицькому катедральному соборі Святого Іллі у співслужінні з Архиєпископом Eліасом (Шакуром) та духовенством Мелхітської Католицької Церкви у Хайфі.

Крім того, з Главою Церкви співслужили: владика Володимир (Війтишин), Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, владика Тарас (Сеньків), Апостольський адміністратор Стрийської єпархії, владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцький, о. Степан Балагура, судовий вікарій Івано-Франківської архиєпархії.

Під час проповіді ( слухати) Предстоятель УГКЦ зауважив, що саме в  той час, коли  Галілея була найбільш забутим і зневаженим місцем у тодішньому світі, на цій землі відбувається початок спасіння. «Дуже часто українці в Україні і християни на Святій Землі почуваються також забутими, зневаженими, обкраденими. Але сьогодні як для нас, українців, так і  християн Святої Землі приходить Добра Новина, адже ангел каже нам: "Радуйтеся". Ми ж повинні навчитися  зробити те, що зробила Марія, яка на  неможливі речі сказала "так" і це сталося», - сказав проповідник.

Він також пригадав, що цього року всі католики світу відзначають Рік віри, тому ми повинні попросити  в Пречистої Діви Марії і архангела Гавриїла, щоб вони навчили нас бути справді віруючими людьми, «щоб християни в Україні, які святкують 1025-ліття Хрещення Русі-України, зберегли свою віру, а християни на Святій Землі не зменшувалися і не втікали закордон, а були віруючими тут, у Галілеї». «Нехай Дух Святий, який здійснює воплочення Сина Божого цього дня, буде нашою силою», - завершив Глава УГКЦ.

Додамо, що цього дня Блаженніший Святослав зустрівся з вірними УГКЦ та з духовенством Мелхітської Католицької Церкви. А крім цього, він відвідав м. Тель-Авів та Яффу, де зустрівся з вірними УГКЦ в церкві Благовіщення Пресвятої Діви Марії, та Єрусалим, де відбулася зустріч із владикою Йосефом-Юлесом Дзереєм, греко-католицьким Архиєпископом, Патріаршим вікарієм Єрусалима.

Департамент інформації УГКЦ

АНОНС

Пошук

Актуально!

20 травня 2015, 08.07
ВІТАЄМО!!!
Ректорат Івано-Франківської Духовної Семінарії, професорсько-викладацький склад, працівники, семінаристи, щиро
17 травня 2015, 20.32
Архієпархіальна проща до Зарваниці
17 травня вся семінарійна спільнота взяла участь у прощі Івано-Франківської Архієпархії до Марійського відпустового
16 травня 2015, 22.03
Проща випускників до с. Погоні
16 травня 2015 року Божого відбулась проща випускників шкіл до с. Погоні. Проща розпочалась із Хресної дороги для
15 травня 2015, 15.36
Гість із США
Сьогодні, 15 травня,  у семінарійних стінах з робочим візитом побував владика Роберт (Москаль), єпископ-емерит
14 травня 2015, 21.23
IV щорічна проща духовенства УГКЦ
13 травня у місті Перемишляни, що на Львівщині, відбулася IV щорічна проща духовенства УГКЦ з нагоди VI річниці проголошення

ВІДЕО-КАНАЛ ІФДС


Київська Трьохсвятительська духовна семінарія УГКЦ

Наша кнопка

Івано-Франківська Духовна Семінарія

Вгору