На свято Благовіщення Глава УГКЦ очолив Божественну Літургію в соборі Святого Іллі, що в Хайфі

alt7 квітня, на свято Благовіщення та в Хрестопоклонну неділю, Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, у рамках відвідин делегацією УГКЦ Святої Землі з нагоди Року віри очолив Божественну Літургію в греко-католицькому катедральному соборі Святого Іллі у співслужінні з Архиєпископом Eліасом (Шакуром) та духовенством Мелхітської Католицької Церкви у Хайфі.

Крім того, з Главою Церкви співслужили: владика Володимир (Війтишин), Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський, владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, владика Тарас (Сеньків), Апостольський адміністратор Стрийської єпархії, владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцький, о. Степан Балагура, судовий вікарій Івано-Франківської архиєпархії.

Під час проповіді ( слухати) Предстоятель УГКЦ зауважив, що саме в  той час, коли  Галілея була найбільш забутим і зневаженим місцем у тодішньому світі, на цій землі відбувається початок спасіння. «Дуже часто українці в Україні і християни на Святій Землі почуваються також забутими, зневаженими, обкраденими. Але сьогодні як для нас, українців, так і  християн Святої Землі приходить Добра Новина, адже ангел каже нам: "Радуйтеся". Ми ж повинні навчитися  зробити те, що зробила Марія, яка на  неможливі речі сказала "так" і це сталося», - сказав проповідник.

Він також пригадав, що цього року всі католики світу відзначають Рік віри, тому ми повинні попросити  в Пречистої Діви Марії і архангела Гавриїла, щоб вони навчили нас бути справді віруючими людьми, «щоб християни в Україні, які святкують 1025-ліття Хрещення Русі-України, зберегли свою віру, а християни на Святій Землі не зменшувалися і не втікали закордон, а були віруючими тут, у Галілеї». «Нехай Дух Святий, який здійснює воплочення Сина Божого цього дня, буде нашою силою», - завершив Глава УГКЦ.

Додамо, що цього дня Блаженніший Святослав зустрівся з вірними УГКЦ та з духовенством Мелхітської Католицької Церкви. А крім цього, він відвідав м. Тель-Авів та Яффу, де зустрівся з вірними УГКЦ в церкві Благовіщення Пресвятої Діви Марії, та Єрусалим, де відбулася зустріч із владикою Йосефом-Юлесом Дзереєм, греко-католицьким Архиєпископом, Патріаршим вікарієм Єрусалима.

Департамент інформації УГКЦ

АНОНС!

Івано-Франківська Духовна Семінарія імені Священномученика Йосафата оголошує  "День відкритих дверей", який відбудеться 14 травня 2016 р. о 12.00 годині за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Василіянок 64.

Ректорат Семінарії запрошує, як абітурієнтів-вступників, так і їхніх батьків та друзів для знайомства із ректоратом, духівниками, професорсько-викладацьким складом та навчально-виховним процесом Семінарії та умовами вступу.

РЕКТОРАТ

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ІФТКДІ 2001 РОКУ!

17 травня 2016 р. в Івано-Франківську планується зустріч випускників ІФТКДІ 2001 року.

Прохання поширити цю інформацію між всіма однокурсниками, та підтвердити свою присутність.
Контактна особа: о. Михайло Дзуль, тел.: 0680503578, ел. пошта: dzul@yandex.ru, skype: dzulmike.

 

 

Пошук

Актуально!

24 квітня 2016, 20.18
В семінарії розпочалися великопосні реколекції
Сьогодні, 24 квітня, в семінарії розпочалися 4-ох денні великопосні реколекції, які проводитиме отець Віталій
22 квітня 2016, 22.02
«Ми ж люди, тож доземно поклонімся тому, хто смертю нам здобув життя», - театралізована Хресна Дорога в семінарії
Сьогодні, 22 квітня, семінарійна родина вітала у стінах ІФДС дітей і молодь з парафії Архистратига Михаїла, що в Тисмениці.
22 квітня 2016, 08.45
Гурт “Εφφατα” разом із підопічними та працівниками БФ
20 квітня гурт "Εφφατα", Івано-Франківської Духовної Семінарії, відвідав парафію Успіння Пресвятої
22 квітня 2016, 08.29
Відбулася театралізована Хресна Дорога у військовій частині Національної Гвардії
20.04.2016 р. Б. відбулася театралізована Хресна Дорога у військові частині Національної Гвардії  міста Івано-Франківськ. ЇЇ
21 квітня 2016, 18.31
Завершились пособорові конференції в Івано-Франківській Архієпархії
Сьогодні, 21 квітня, завершились Пособорові конференції для духовенства, касирів, старших братів і сестер

ВІДЕО-КАНАЛ ІФДС


  Київська Трьохсвятительська духовна семінарія УГКЦ
 
    

Наша кнопка

Івано-Франківська Духовна Семінарія

Вгору